SALE OUT. | Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
- TootjadGigabyte
- Mudel: B650 A ELITE AX ICESO
- Saadavus: 1
-
174€
SALE OUT. | Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 117.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 625.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |

